Przyjazna Szkoła - pracujemy razem jak partnerzy, zachowujemy się jak przyjaciele.

Aktualności

27 czerwca 2020 09:19 | Aktualności

Uroczyste rozdanie świadectw promocyjnych.

Dnia 26 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/20. Atmosfera była bardzo wyjątkowa, ponieważ wszyscy spotkali się w niecodziennych okolicznościach. Uczniowie odbierali zasłużone nagrody oraz świadectwa, podzieleni na niewielkie grupy, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Chełmcach, zarówno ci mali, jak i ci duzi zasłużyli na wypoczynek. Tego dnia nie obyło się jednak bez łez oznaczających czas pożegnania i znaczących zmian w życiu. Ósmoklasiści, w niewielkim gronie,  z nostalgią wspominali minione 9 lat  nauki, zakończone w nietypowy sposób, bo poprzez nauczanie zdalne.

Poza pożegnaniem najstarszych uczniów mogliśmy świętować przyznanie po raz kolejny nagrody za najlepsze wyniki w nauce. Wyjątkowo, w historii szkoły zdarza się, że tytuł Prymusa trzeci raz z rzędu trafił w ręce Natalii Stefanowskiej uczennicy  kl. VI. Serdeczne gratulacje należą się nie tylko Natalii, ale również jej rodzicom, którzy wspierają i motywują córkę do nauki.

Nagrody, wyróżnienia i dyplomy były dla naszych uczniów wisienką na torcie roku szkolnego, który z uśmiechem wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój. Grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły życzą wszystkim wychowankom radosnych i bezpiecznych wakacji.


button_galeria.gif

Przeczytano: 344 razy. Wydrukuj|Do góry