Przyjazna Szkoła - pracujemy razem jak partnerzy, zachowujemy się jak przyjaciele.

Aktualności

30 stycznia 2020 23:46 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka.

     W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się w sobotę 25 stycznia 2020r.                                                             

Na wstępie, pan dyrektor Jarosław Kobiec przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, przeistoczonej w niezwykłą scenerię z bajki o „Jasiu i Małgosi”, mali artyści, z przejęciem, prezentowali swoje zdolności aktorskie, przeplatane występami  wokalnymi i recytatorskimi.  Oprócz występu wnuków, nasi szanowni goście mieli okazję obejrzeć pokaz taneczny w wykonaniu pary wicemistrzów woj. świętokrzyskiego w tańcu towarzyskim. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów na twarzach, wzruszeń i radości.                                              

Odpowiedzialna za przygotowanie uroczystości była pani Małgorzata Dziura, a pomagały jej w tym panie: Kazimiera Woźniak, Agnieszka Szafarczyk i Krystyna Nowek.

 

button_galeria.gif

Przeczytano: 319 razy. Wydrukuj|Do góry