Przyjazna Szkoła - pracujemy razem jak partnerzy, zachowujemy się jak przyjaciele.

Aktualności

25 czerwca 2019 20:52 | Aktualności

Wakacje!!!

Dnia 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19. Atmosfera była bardzo podniosła, ponieważ swoją obecnością zaszczycili nas Radni Gminy Strawczyn: Pan Michał Bąk i Pan Marcin Rutkowski, Sołtys sołectwa Chełmce – Pani Iwona Bożęcka oraz Przedstawiciele Prezydium Rady Rodziców – Pani Anna Szczerek i Pani Magdalena Lisowska.

Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Chełmcach, zarówno ci mali, jak i ci duzi zasłużyli na wypoczynek. Tego dnia nie obyło się bez łez zarówno z powodu świętowanie sukcesu, jak i łez oznaczających czas pożegnania i znaczących zmian w życiu. Ósmoklasiści z nostalgią wspominali minione 9 lat  nauki. Dzięki prezentacji przygotowanej przez pana Dyrektora, mogliśmy pożeglować przez kolejne lata szkolne, obserwując, jak z przedszkolaków wyrasta wspaniała młodzież, z której możemy być dumni. We wrześniu nasi absolwenci zasilą szeregi wybranych przez siebie kieleckich szkół, co osiągnęli dzięki fantastycznie zdanemu egzaminowi. Zawdzięczają to własnej, wytężonej pracy oraz wsparciu rodziców, jednak należy podkreślić nieocenioną rolę nauczycieli: języka polskiego - pani Anity Sawadro, matematyki - p. Małgorzaty Kobiec i języka angielskiego - p. Jolanty Ochal. Tytuł Absolwenta Szkoły otrzymała Aleksandra Przepióra.

Młodzieży gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!:)

Poza pożegnaniem najstarszych uczniów mogliśmy świętować przyznanie po raz kolejny nagrody za najlepsze wyniki w nauce. Po raz pierwszy w historii szkoły zdarza się, że nagroda Prymusa Szkoły drugi rok z rzędu trafiła w ręce Natalii Stefanowskiej z kl. V. Serdeczne gratulacje należą się nie tylko uczennicy, ale również jej rodzicom, którzy wspierają i motywują córkę do nauki.

 Kolejnych wzruszeń zgromadzonej publiczności dostarczyła klasa III, która żegnała się z beztroską zabawą, powoli wkraczając w szeregi czwartoklasistów.

Nagrody, wyróżnienia i prezenty były dla naszych uczniów wisienką na torcie roku szkolnego, który z uśmiechem wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój. Grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły życzą wszystkim wychowankom radosnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

button_galeria.gif

Przeczytano: 396 razy. Wydrukuj|Do góry