Przyjazna Szkoła - pracujemy razem jak partnerzy, zachowujemy się jak przyjaciele.

Aktualności

23 czerwca 2019 20:37 | Aktualności

Cudownych Rodziców mamy…

7 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na zaproszenie pana Dyrektora, dzieci i nauczycieli przybyli do szkoły niezwykli goście – Rodzice, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienie. Dyrektor Jarosław Kobiec powitał zebranych gości i złożył im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Całość uroczystości przeplatana była piosenkami i tańcami.                        


Po wspaniałych występach wszyscy uczniowie wręczyli Rodzicom laurki i własnoręcznie ozdobione kubeczki do kawy z okazji ich święta. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Nad całością części artystycznej czuwały nauczycielki OP i kl. I – III: Agnieszka Szafarczyk, Kazimiera Woźniak, Małgorzata Dziura i Krystyna Nowek.

Finałem tego wyjątkowego dnia było spotkanie przy kawie i ciasteczkach, dzięki czemu rodzice mogli otrzeć łzy wzruszeń i celebrować swoje święto w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.

 

button_galeria.gif

Przeczytano: 231 razy. Wydrukuj|Do góry